Menu

Poznávejte svět s námi

Víte kam, ale nevíte jak? Využijte našich organizovaných zájezdů do populárních destinací po celé Evropě a nechte se hýčkat komfortem našich služeb a autobusů.

PROČ MY?

Kvalitní servis
Kvalitní servis

Společnost CZAD s.r.o. Vám nabízí komplexní a kvalitní servis v oblasti autobusové dopravy. Nabízíme jak pronájem našeho vozového parku, tak pořádáme zájezdy do populárních destinací.

Maximální bezpečnost
Maximální bezpečnost

U nás je bezpečnost na prvním místě. Naše autobusy splňují nejvyšší bezpečnostní normy a jsou vybaveny nejnovějšími elektronickými asistenčními systémy, díky kterým Vás vždy včas a v pořádku dopraví na zvolené místo.

Profesionální řidiči

Za volant našich autobusů usedají pouze prověření řidiči s dlouholetou praxí, kteří procházejí pravidelnými školeními, mají zkušenosti jak s vnitrostátní, tak mezinárodní dopravou a typy autobusů, se kterými jezdí, dobře znají.

Dlouholeté zkušenosti
Dlouholeté zkušenosti

Naše společnost je na trhu již od roku 1993. Uplynulé roky jsou zárukou nejen zkušeností, ale i prověřené kvality a ze svých standardů nepolevujeme. Služby, které nabízíme, uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost

Našim cílem je získat stálou a spokojenou klientelu, a proto naše ceny odpovídají službám a nejsou přemrštěné. Nesnažíme se vydělat co nejvíce za každou cenu, náš zisk vytvářejí Vaše reference.

Luxusní autobusy
Luxusní autobusy

O své pohodlí se nemusíte bát ani během dlouhých cest. Náš vozový park tvoří 10 autobusů nejvyšší kvality, které jsou vybaveny klimatizací, WC a videotechnikou, díky které bude postaráno i o Vaši zábavu.

ZÁJEZDY

Vydejte se s námi do země tulipánů a větrných mlýnů, vydejte se s námi do Holandska!

Navštivte s námi největší květinový park světa ležící poblíž městečka Lisse, které stojí na území původního hrabství Keukenhof a vychutnejte si také nezapomenutelnou atmosféru večerního Amsterdamu, který si pro své četné kanály a sepjetí s mořem vysloužil označení ,,Benátky severu“.

Termín zájezdu: 24. - 26. 3. | 31. 3. - 2. 4. | 7. - 09. 4. | 14. - 16. 4. | 21. - 23. 4. | 28. - 30. 4. | 5. - 7. 5. | 12. - 14. 5. | 19. – 21. 5.
Druh zájezdu: poznávací
Cena: 2 690 Kč

DETAILY REZERVACE ON-LINE

Poznejte Benátky v karnevalových barvách

Poklidné Benátky, kterými proplouvají po lagunách gondoly, zná mnoho z nás, pojďte s námi prožít něco velkolepého, pojďte s námi prožít největší karnevalovou slavnost Evropy se staletou historií! Rej pestrobarevných masek, hudba a lidé z celého světa. To se nedá vyprávět, to musíte vidět!

Termín zájezdu: 10. - 12. 2.; 17. - 19. 2.; 24. 2. – 26. 2.
Druh zájezdu: poznávací
Cena: PC 2.499,-Kč

DETAILY REZERVACE ON-LINE

Když romantika, tak sv. Valentýn v Benátkách

Udělejte své polovičce radost a navštivte společně nejromantičtější město světa. Nekonečné laguny, gondoly, bohatá historie a architektonické skvosty uchvátí každého. Polibek na Náměstí sv. Marka Vám budou všichni závidět!

Termín zájezdu:
Druh zájezdu:
Cena:

DETAILY REZERVACE ON-LINE