STŘEDISKA : Střední Itálie , Chorvatsko – Dalmácie

LÉTO 2018

Všechny uvedené časy jsou pouze orientační (CZAD Praha si vyhrazuje právo na změnu času)

SVOZ 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Jablonec nad N. parkoviště u letního kina 12:15 200,-
Liberec před vlakovým nádražím 12:40 200,-
Mladá Boleslav obchodní centrum Olympia, čerpací stanice 13:30 200,-
TRASA 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 14:30 0,-
Benešov před hotelem Benica, dříve Švarc 15:30 0,-
Tábor před vlakovým nádražím 16:30 0,-
Č. Budějovice před autosalonem Peugot,výstaviště 17:30 0,-

 

SVOZ 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Ústí n.Labem zastávka MHD , u zimního stadionu 10:30 250,-
Teplice zastávka MHD , ul. Celní 11:00 250,-
Most před vlakovým nádražím 11:30 250,-
Chomutov autobusové nádraží č.1 12:00 250,-
Louny U Žatecké brány 12:30 200,-
Slaný autobusové nádraží , výstup 13:00 200,-
Kladno před hotelem Kladno,náměstí Sítná 13:30 200,-
TRASA 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha  metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 14:30 0,-
Dobříš erpací stanice Shell,na rychlostní silnici 15:30 0,-
Příbram motorest Halda ( Dubenec ) 15:50 0,-
Písek před vlakovým nádražím 16:30 0,-
Č.Budějovice před autosalonem Peugot,výstaviště 17:30 0,-

 

SVOZ 3 Nástupní místo Čas Příplatek
Pardubice před vlakovým nádražím 12:15 200,-
Hradec Králové před vlakovým nádražím,písmeno modré „J“ 12:45 200,-
Poděbrady čerpací stanice OMV,dálnice D11 směr Praha 13:30 200,-
TRASA 3 Nástupní místo Čas Příplatek
PRAHA metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 14:30 0,-
Brno Heršpická ulice, zastávka MHD Strážní před Hornbachem 17:30 0,-
Mikulov čerpací stanice Shell, motorest Marcinčák 18:30 0,-

 

SVOZ 4 Nástupní místo Čas Příplatek
Ostrava parkoviště naproti domu kultury Vítkovic 13:30 250,-
Olomouc staré autobusové nádraží u el. otočných hodin 15:30 200,-
TRASA 4 Nástupní místo Čas Příplatek
Brno Heršpická ulice, zastávka MHD Strážní před Hornbachem 17:30 0,-

 

SVOZ 6 Nástupní místo Čas Příplatek
Plzeň parkoviště před hlavní bránou Škoda,u pneuservisu Šafránek 12:10 200,-

 

 

SVOZOVÁ TRASA JE ZAJIŠTĚNA PŘI MIN. POČTU 5 a více KLIENTŮ

( Méně než 5 klientů možnost přesunutí do jiného nástupního místa – vrácení svozového příplatku. )
V některých termínech může být trasa autobusu změněna dle počtu klientů.

 

Časy odjezdů TAM budou vždy potvrzeny v pondělí před pátečním odjezdem.
( pouze změny, které se budou lišit od daných časů )

Časy odjezdů ZPĚT budou vždy poslány klientům formou SMS zprávy nejpozději v sobotu
( den odjezdu do Čr ) do 12.00hod.

Přestupní místa Čr : Praha , Brno , České Budějovice , Plzeň
Přestupní místa Itálie : Udine
Přestupní místa Chorvatsko : Maribor

Svozové a rozvozové trasy zajišťují : tranzit, osobní automobil, autobus , veřejná linková doprava převážně Student Agency – jízdenka bude vždy uhrazena klientům přímo.
Svoz je z 90% zajišťován tranzitem, nebo přímo autobusem na odjezdové místo.
Rozvoz je zajišťován z 90% pomocí linky Student Agency,Flix, atd…..vždy klient dovezen k autobusu.