STŘEDISKA : Severní Itálie

LÉTO 2018

Všechny uvedené časy jsou pouze orientační (CZAD Praha si vyhrazuje právo na změnu času)

SVOZ 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Jablonec nad N. parkoviště u letního kina 16:10 200,-
Liberec před vlakovým nádražím 16:30 200,-
Mladá Boleslav obchodní centrum Olympia,čerpací stanice 17:30 200,-
TRASA 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 19:00 0,-
Benešov před hotelem Benica,dříve Švarc 20:00 0,-
Tábor před vlakovým nádražím 21:00 0,-
Č. Budějovice před autosalonem Peugot,výstaviště 21:45 0,-

 

SVOZ 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Ústí n. Labem zastávka MHD u zimního stadionu 14:00 250,-
Teplice zastávka MHD , ul.Celní 14:30 250,-
Litvínov autobusové nádraží výstup 15:00 250,.
Most před vlakovým nádražím 15:30 250,-
Chomutov autobusové nádraží č.1 16:00 250,-
Louny U Žatecké brány 16:30 200,-
Slaný autobusové nádraží , výstup 17:00 200,-
Kladno před hotelem Kladno, náměstí Sítná 17:30 200,-
TRASA 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha  metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 19:00 0,-
Dobříš čerpací stanice Shell,na rychlostní silnici 20:00 0,-
Příbram Motorest HALDA ( Dubenec ) 20:15 0,-
Písek před vlakovým nádražím 21:00 0,-
Č. Budějovice před autosalonem Peugot,výstaviště 21:45 0,-

 

SVOZ 3 Nástupní místo Čas Příplatek
Pardubice před vlakovým nádražím 16:00 200,-
Hradec Králové před vlakovým nádražím,písmeno modré „J“ 16:30 200,-
Poděbrady čerpací stanice OMV,dálnice D11 směr Praha 17:30 200,-
TRASA 3 Nástupní místo Čas Příplatek
PRAHA metro Strašnická,ul.V Olšinách,zastávka MHD 19:00 0,-
Jihlava (Pávov) čerpací stanice OMV, směr Brno,111km 20:45 0,-
Brno Heršpická ulice, zastávka MHD Strážní před Hornbachem 22:00 0,-
Mikulov čerpací stanice Shell, motorest Marcinčák 22:30 0,-

 

SVOZ 4 Nástupní místo Čas Příplatek
Ostrava parkoviště naproti domu kultury Vítkovic 13:30 300,-
Olomouc staré autobusové nádraží u el. otočných hodin 15:30 200,-
TRASA 4 Nástupní místo Čas Příplatek
Brno Heršpická ulice, zastávka MHD Strážní před Hornbachem 17:30 0,-

 

SVOZ 5 Nástupní místo Čas Příplatek
Plzeň parkoviště před hlavní bránou Škoda,u pneuservisu Šafránek 19:00 250,-

 

SVOZOVÁ TRASA JE ZAJIŠTĚNA PŘI MIN. POČTU 5 a více KLIENTŮ

( Méně než 5 klientů možnost přesunutí do jiného nástupního místa – vrácení svozového příplatku. )
V některých termínech může být trasa autobusu změněna dle počtu klientů.

Časy odjezdů TAM budou vždy potvrzeny v pondělí před pátečním odjezdem.
( pouze změny, které se budou lišit od daných časů )

Časy odjezdů ZPĚT budou vždy poslány klientům formou SMS zprávy nejpozději v sobotu
( den odjezdu do Čr ) do 12.00hod.

Přestupní místa Čr : Praha , Brno , České Budějovice , Plzeň
Přestupní místa Itálie : Udine

Svozové a rozvozové trasy zajišťují : tranzit, osobní automobil, autobus , veřejná linková doprava převážně Student Agency – jízdenka bude vždy uhrazena klientům přímo
Svoz je z 90% zajišťován tranzitem, nebo přímo autobusem na odjezdové místo.
Rozvoz je zajišťován z 90% pomocí linky Student Agency,Flix, atd…..vždy klient dovezen k autobusu.