Menu

Destinace

Abychom rozšířili své služby a zprostředkovali Vám tak co nejpohodlnější cestu za zážitky, zajišťujeme mimo autobusovou dopravu také organizované zahraniční zájezdy.

Na těchto zájezdech Vás budou vždy doprovázet špičkově vyškolení delegáti se znalostmi o cílové destinaci, jeden z našich komfortně vybavených autobusů s WC, klimatizací a videotechnikou a samozřejmě jeden z našich profesionálních řidičů.

Itálie

Chcete si během jednoho dne vychutnat vysokohorskou turistiku v Alpách, vlny Jaderského moře a cestou se zastavit u památných míst, kde kdysi stával i Julius Caesar? Vydejte se s námi do Itálie!

Horské masivy, dlouhé písečné pláže a bohatá historie, to vše tato země nabízí. Země, která ve svých palácích, chrámech a muzeích skrývá až tři pěti uměleckých děl světa. Země, jejíž slunné písečné pláže přímo vybízejí k odpočinku a která ve svých horských masivech nabízí odpočinek i těm, kteří se zahřejí raději na lyžích nebo s batohem na zádech.

Navštivte s námi Itálii a nahlédněte pod pokličku jedné ze světově nejpopulárnějších kuchyní, která je provoněná bazalkou, oreganem, čerstvými rajčaty a olivovým olejem.

REZERVACE ON-LINE

Chorvatsko

Chorvatsko, místo, kam se rádi vracíte. Destinace, která jakoby byla ušita na míru pro rodiny s dětmi. Dlouhé písečné pláže, bohatý podmořský svět a krásná příroda čítající osm národních parků. Pobřeží Jadranu Vás nezklame, pokud hledáte prosluněnou a cenově dostupnou dovolenou u moře.

Poznejte s námi například Dubrovník, Perlu Jadranu, jehož zachovalé středověké městské centrum je obehnáno působivými hradbami nebo se vydejte za přírodními krásami Plitvického jezera či navštivte Diokleciánův palác ve Splitu, který byl zařazen mezi památky UNESCO. To vše je Chorvatsko, levná a zároveň luxusní dovolená.

REZERVACE ON-LINE